Reklama - inzerce ubytování

Existuje několik jak oslovit návštěvníky Moravského krasu u jejich počítače, tabletu nebo mobilu, v práci nebo doma. Ročně stránky Moravskykras.net navštíví více více jak 325 000 návštěvníků (Google Analytics), projdou přes 1 189 000 stránek. Tyto stránky jsou přesně cílené na koncového uživatele, který chce Moravský kras navštívit. Pokud jej chcete oslovit s nabídkou služeb, tak jsou tyto stránky přesně určené právě pro Vás.

Ubytování - možnosti reklamy:

cena inzerce: 2500 Kč / rok
úvodní strana - fotografie s odkazem, 8x fotografie u inzerce, libovolný text (max. 1800 znaků), žádná bannerová reklama, aktualizace 2x ročně

V případě zájmu o inzerci na stránkách Moravského krasu pište na e-mail: info@moravskykras.net

Nepožadujeme provize za zprostředkování ubytování. K ničemu se u nás nezavazujete a nemusíte prodlužovat předplatné na další období. Prezentace je určena pouze pro ubytovací zařízení v okolí CHKO Moravský kras. Ceny jsou konečné, žádné další poplatky se neplatí.

Informace o stránkách moravskykras.net

Tyto stránky jsou neoficiální a všechny informace zde podávané jsou bez záruky. Samozřejmě se snažíme o poskytnutí těch nejpřesnějších údajů a informací pro návštěvníky, ale závazné jsou pouze oficiální stránky Správy jeskyní Moravského krasu. V případě nesrovnalostí pište na e-mail: info@moravskykras.net.