U Strakatého koně

Hořice 9, Blansko 678 01
telefon: +420 604 282 743
e-mail: info@penzionukone.cz
www: www.penzionukone.cz

Poloha, vzdálenosti

GPS: 49°21'27.043"N, 16°37'1.582"E
autobus: 500 metrů
vlak: 3 km
Macocha (vzdušnou čarou): 8,2 km

Ubytování

kapacita: 18 lůžek
osoba / noc: od 760 Kč / osobu
včetně snídaně
kompletní ceník

Penzion U Strakatého koně
Penzion U Strakatého koně
Penzion U Strakatého koně
Penzion U Strakatého koně
Penzion U Strakatého koně
Penzion U Strakatého koně
Penzion U Strakatého koně
Penzion U Strakatého koně

Popis ubytování a služeb - Penzion U Strakatého koně

Penzion U Strakatého koně je rodinný penzion nacházející se 25 km severně od Brna v katastru obce Hořice u Blanska na okraji Moravského krasu. Penzion nabízí ubytování v pěti pokojích, a díky své poloze na samotě u lesa je ideálním místem jak pro rodinnou rekreaci v okolí Blanska, tak pro aktivní dovolenou se sportovním vyžitím, menší firemní akci či školení nebo skupinovou akci zaměřenou na zdravý životní styl.

Ubytování poskytujeme ve dvou a čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (koupelna s WC, sprchou a umyvadlem). Na pokoji je k dispozici LCD televizor s digitálním příjmem televizního signálu, lednice, Wi-Fi internetové připojení i připojení pomocí kabelu. Pokoje jsou útulně vybaveny dřevěným nábytkem ve stylu country a western. Celková ubytovací kapacita penzionu je 18 lůžek. Pro naše hosty je k dispozici rovněž dřevem vytápěná finská sauna a multifunkční relaxační místnost.

Chcete-li uniknout z ruchu a shonu civilizace, chcete-li, slyšet noční ticho a vidět oblohu plnou hvězd, chcete-li se ráno budit ptačím zpěvem, pak je pro Vás penzion U Strakatého koně tím pravým místem.  Hledáte klid, ticho, svěží vzduch a příjemné domácí prostředí? V nabídce našich služeb se snoubí komfort s relaxací v přírodě.

Součástí penzionu je i stylová nekuřácká restaurace. Kapacita hlavní místnosti je 18-20 míst. Pro menší uzavřenou společnost lze využít salónek (14 míst) a v letním období je hostům k dispozici rovněž venkovní zahrádka a jídla připravované na grilu.