Skalní mlýn ***

Skalní mlýn 96, 678 01 Blansko
telefon: +420 516 418 113
e-mail: info@skalnimlyn.cz
www: www.skalnimlyn.cz

Poloha, vzdálenosti

GPS: 49°21'49.411"N, 16°42'29.741"E
autobus: u hotelu
vlak: 6,5 km
Macocha (vzdušnou čarou): 1 km

Ubytování

kapacita: 42 pokojů
dvoulůžkový pokoj: od 2290 Kč / noc
čtyřlůžkový pokoj: od 3890 Kč / noc
kompletní ceník

Skalní mlýn ***
Skalní mlýn ***
Skalní mlýn ***
Skalní mlýn ***
Skalní mlýn ***
Skalní mlýn ***
Skalní mlýn ***
Skalní mlýn ***

Popis ubytování a služeb - Skalní mlýn ***

Nevšední zážitky slibuje dovolená v samém srdci Moravském krasu. Ubytujete-li se na Skalním mlýně, 7 km od města Blanska, ocitnete se uprostřed krásné neporušené přírody s možností mnoha vycházek a výletů po okolí. V bezprostřední blízkosti se nacházejí Punkevní jeskyně s lodičkami, lanovka na Macochu, Kateřinská jeskyně a Dům přírody Moravského krasu.

Romantický víkend ve dvou, rodinná dovolená s dětmi nebo firemní akce? Hotel Skalní mlýn nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové (s možností přistýlky) a třílůžkové pokoje a pět rodinných pokojů se dvěma ložnicemi. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem a telefonem s přímou volbou. Lze využít různé pobytové balíčky pro jednotlivce, páry i rodiny.

V hotelu nechybí ani denní a večerní restaurace s možností využití polopenze. Pestré menu je připravováno v moderním trendu zkušenými kuchaři, specialitou je pak punkevní pstruh z vlastní rybárny.

Pro hosty je k dispozici parkoviště, úschovna kol i wi-fi zdarma, dětské hřiště před hotelem, finská sauna, možnost zapůjčení koloběžek a vycházkových holi Nordic walking, silniční vláček k Punkevním jeskyním, speleologický kurz s návštěvou Rudického propadání a mnoho dalšího.