Dry Cottage

adresa: Suchý 345, Boskovice
telefon: +420 776 11 77 88
e-mail: j.musil@hopagroup.cz
www: www.drycottage.cz

Poloha, vzdálenosti

GPS: 49°29’03.08″N 16°45’47.10″E
autobus: 400 m
vlak: 11 km
Macocha (vzdušnou čarou): 12,6 km

Ubytování

počet lůžek: max. 16
počet ložnic: 4
ceník pronájmu: od 35000 Kč / týden
možnost rezervace

Dry Cottage
Dry Cottage
Dry Cottage
Dry Cottage
Dry Cottage
Dry Cottage
Dry Cottage
Dry Cottage

Popis ubytování a služeb - Dry Cottage

Luxusní chalupa Dry Cottage, ve které můžete strávit klidnou dovolenou s dokonalým wellness odpočinkem, ale i aktivní dovolenou, ke které přímo vybízí krásná krajina Drahanské vrchoviny s řadou cenných přírodních lokalit, cyklostezek a venkovskou atmosférou. Chalupa je zkolaudována v roce 2020. Je určena až pro 16 osob. Disponuje venkovní terasou, udržovanou zahradou s ohništěm a grilem. K dispozici je možnost parkování, úschovna kol nebo lyží, televize a internetové wi-fi připojení.

Vybavení: parkování pro 3 vozidla; 4 samostatné ložnice, každá s vlastní TV; kompletně zařízená kuchyně včetně kávovaru a myčky; dva sprchové kouty s WC a umyvadlem; wi-fi připojení v celém objektu; celoročně vyhřívaný bazén; možnost úschovy kol nebo lyží; venkovní terasa s posezením, ohništěm a grilem; pravidelně udržovaná zahrada; finská sauna; hřiště na minigolf a petang; kroket, líný tenis, badminton.

Okolí je obklopeno rozsáhlými lesy s nádhernými výhledy a je protkáno sítí značených stezek jak pro pěší tak i pro cyklisty.